sohumedya

Google Ads

Google Ads: Eski adıyla Google AdWords, Google’ın arama sonuçlarında, iş ortağı sitelerde veya Youtube’da reklamlarınızı göstermenizi sağlayan bir online pazarlama aracıdır.

Sohumedya

Google Ads

Google Ads, Google tarafından sunulan bir dijital reklam platformudur. İşletmeler ve reklamverenler, Google Ads'i kullanarak çeşitli reklam formatları aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşabilir ve ürünlerini veya hizmetlerini tanıtabilirler. Google Ads, arama sonuçları sayfalarında, web sitelerinde, YouTube videolarında, uygulamalarda ve diğer çevrimiçi yerlerde reklamların görüntülenmesine olanak tanır.

Temel olarak, Google Ads üzerinden yapılan reklamlar, reklamverenin belirlediği anahtar kelimelerle ilişkilidir. Bu reklamlar, kullanıcılar bu anahtar kelimeleri aradıklarında veya ilgili içerikleri tükettiklerinde görüntülenir. Google Ads, reklamverenlere bütçe kontrolü, hedef kitle belirleme ve reklam performansını ölçme gibi bir dizi özelliği içerir.

sohumedya-google-ads

Google Ads Reklam Modelleri

Dijital platformlarda yalnız değilsiniz.

Geleceğin teknolojini birlikte yakalayalım. Bizimle görüşmeden karar vermeyin, her konuda bizden destek alabilirsiniz. 

Google Araçları

Google Search Console

Eski Adıyla Google Webmaster Tools, yeni adıyla Google Search Console, Google tarafından site sahiplerine sunulmuş ücretsiz bir araçtır. Bu aracı kullanarak, sitenizin Google aramalarında nasıl bir performans sergilediğini kolaylıkla analiz edebilirsiniz

Google Analytics

Google Analytics, inanılmaz derecede güçlü bir bilgi kaynağıdır. Bu platformla, sitenizin performansı, ziyaretçileri ve kullanılmayan potansiyeli hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Tag Manager

Google Tag Manager, web site ve uygulamalardaki ziyaretçi hareketlerini izleyip seçiminize bağlı olan kullanıcı davranışlarını gerçekleşip gerçekleşmediğini tespit etmenizi sağlayan bir kod grubudur.

Google My Business

Google My Business ile işletme adınızı, konumunuzu ve çalışma saatlerinizi potansiyel müşterilerinize ulaştırabilir ve geri dönüşlerinizi kontrol edebilirsiniz. İşletmenize yapılan aramalar hakkında fikir edinebilir ve yerel SEO anlamında ihtiyacınız olan en önemli desteğe sahip olabilirsiniz.
error: Content is protected !!